تریلری جدید از بازی Team Sonic Racing منتشر شد

به تازگی تریلری جدید از بازی Team Sonic Racing منتشر شده است که در کنار نمایش گیم پلی بازی، ویژگی‌های جدید در بخش همکاری کاربران را نشان می‌دهد.

تقریبا دو ماه پیش، بازی Team Sonic Racing به صورت رسمی توسط شرکت سگا (Sega) و استودیو سازنده آن یعنی سومو دیجیتال (Sumo Digital) معرفی شد. بازیکنان در این عنوان می‌توانند به تجربه حالت‌های متنوع و مختلفی مثل Time Trial، Adventure ،Exhibition ،Grand Prix بپردازند. البته حالت Adventure نسبت به حالت‌های دیگر، از تکامل بیشتری برخوردار خواهد بود و یک بخش داستانی را شامل می‌شود. در واقع برای بهبود و تقویت توانایی بازیکنان، پیشنهاد می‌شود که ابتدا به تجربه بخش Adventure بپردازید و سپس به سراغ دیگر حالت‌ها بروید.

به طور کلی در یک مسابقه، چند تیم متخلف حضور دارند که هر یک از چند اعضا برخوردار است و در کنار یکدیگر سعی دارند تا پیروزی را به دست آورند. سازندگان به منظور افزایش هیجان بازی، قابلیت Team Ultimate را به گیم پلی اضافه کرده‌اند که چندین قابلیت و توانایی خاص را در دسترس کاربران قرار داده و می‌تواند در پیروزی هریک تاثیرگذار باشد. هر یک از شخصیت‌های حاضر در بازی، در یک دسته و یا کلاس خاص فعالیت می‌کنند، در واقع سه کلاس اصلی بازی، کلاس‌های Technique،Power و Speed خواهد بود.

اکنون تیم سازنده بازی، تریلر جدیدی از عنوان Team Sonic Racing عرضه کرده است که در واقع بخش توانایی‌های تیمی بازیکنان را به نمایش می‌گذارد. هنگام ورود به بازی، بازیکنان به چند تیم تقسیم شده و باید در کنار یکدیگر مسابقه بدهند. در صورتی که یک تیم بتواند در طول مسابقه، به خوبی با یکدیگر همکاری داشته باشند، اعضای آن از چندین قابلیت و ویژگی مخصوص برخوردار خواهند شد. یکی از این قابلیت‌هایی که به تازگی معرفی شده، Skimboost نام دارد. در واقع شما می‌توانید با دریافت این قابلیت و پس از عبور از سایر هم تیمی‌های خود، طی یک فرایند باعث شوید تا سرعت آن‌ها نیز افزایش داشته باشد و بتوانند به خوبی خود را از دیگران عبور دهند. این قابلیت در وضعیت و قدرت کلی تیم شما تاثیر گذار خواهد بود. قابلیت دیگر، Slingshot خواهد بود که در واقع برای زمانی است که شما از دیگر هم تیمی‌های خود عقب هستید و پشت سر آن‌ها قرار دارید، در این صورت قادر خواهید بود تا با یک ضربه آن‌ها را به جلو پرتاب کرده و در اصل سرعت آن‌ها را بیشتر کنید.

قابلیت‌های دیگر، در رقابت با اعضای تیم حریف کاربردی خواهند بود. مثل توانایی Rival Takedown که در جریان آن کاربران می‌توانند در زمانی که در کنار خودرو حریف با فاصله کمی عقب‌تر قرار دارند، سرعت خود را افزایش داده و این فاصله را کاهش دهند. از سویی دیگر Item Box Transfer، این اجازه را به کاربران خواهد داد تا حلقه‌هایی که قبل‌تر و در یک نقطه دیگر دریافت کرده‌اند را در هر زمانی که دوست داشتند با دیگران به اشتراک بگذارند. این حلقه‌ها برای افزایش میزان قابلیت Team Ultimate کاربردی خواهد بود.

شرکت سگا هنوز به طور دقیق تاریخ انتشار بازی Team Sonic Racing را مشخص نکرده است، اما طبق گفته سازندگان این بازی در زمستان سال جاری به طور رسمی برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

تریلر جدید بازی Team Sonic Racing:

 

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰