تهیه‌کننده‌ی ارشد God of War به استودیوی جدید مایکروسافت پیوست

تهیه‌کننده‌ی ارشد God of War به استودیوی جدید مایکروسافت پیوست

استودیوی جدید شرکت مایکروسافت در حال استخدام افراد باسابقه‌ی صنعت بازی‌های ویدئویی است و به نظر می‌رسد آن‌ها موفق به جذب تهیه‌کننده‌ی ارشد God of War شده‌اند.

 

 

امروز Darrell Gallagher، مدیر استودیوی Initiative اعلام کرد که Brian Westergaard، Annie Lohr، Blake Fischer، Christian Cantamessa، Daniel Neuburger و Lindsey McQueeny از جمله افرادی هستند که به این استودیو اضافه شده‌اند. شرکت مایکروسافت استودیوی Initiative را با هدف توسعه‌ی عناوین انحصاری برای کنسول ایکس‌باکس وان راه‌اندازی کرده است. آقای Westergaard پیش از این به عنوان تهیه‌کننده‌ی ارشد بخش انیمیشن و بخش داستانی در استودیوی سانتا مانیکا، خالق عنوان God of War فعالیت داشته است. ایشان همچنین سابقه‌ی کار برروی عنوان Rise of Tomb Rider را نیز در کارنامه دارد.

استخدام افرادی چنین توانمند و با سابقه، نوید توسعه‌ی عناوینی قدرتمند را به هواداران و دارندگان کنسول ایکس‌باکس می‌دهد. در طول چند سال گذشته، شرکت مایکروسافت به دلیل عدم توسعه‌ی عناوین انحصاری بیشتر، با انتقاداتی روبه‌رو شده بود و به نظر می‌رسد این شرکت مصمم است این مشکل را حل کند.