بازی دنده دو:ترافیک از بازی های جدید ایرانی در سبک ماشین سواری می باشد که توسط استودیوی ارکا گیمز عرضه گردیده است و استقبال خوبی از آن بعمل آمده است بطوریکه تاکنون بیش از 200 هزار بار در کافه بازار نصب گردیده است. گیم پلی این بازی ایرانی از روی بازی Traffic Racer الگو برداری شده است بطوریکه شما بایستی هدایت ماشین های مختلفی را در طول یک مسیر مستقیم برعهده بگیرید. در بازی شما ماموریت های مختلفی از قبیل رسیدن به یک خط پایان در زمانی مشخص ، عبور از خط پایان با سرعتی مشخص و … بر عهده دارید ، البته ماموریت های بازی با اینکه جذاب هستند ولی ممکن است پس از مدتی تازگی خود را از دست بدهند و پس از مدتی برای شما تکراری شوند ، ولی سازندگان این نقطه ضعف بازی را با دیگر جنبه های جذاب پوشانده اند.

دنده دو:ترافیک
دنده دو:ترافیک

یکی از قسمت هایی که روی آن بسیار خوب کار شده است ، قابلیت شخصی سازی خوب و متنوع اتومبیل ها می باشد که در کنار گرافیک بسیار خوب ، از نقاط قوت بازی به شمار می روند. بطور کلی در بازی دنده دو:ترافیک شما می توانید هدایت بیش از ده خودروی مختلف ایرانی و خارجی را برعهده بگیرید که همانطور اشاره شد می توانید تغییرات مختلفی از قبیل تغییر رنگ ، تعویض رینگ ، تنظیم ارتفاع ، تعویض پلاک خودرو ، نصب برچسب های جذاب و متنوع و … را بر روی هر کدام از این اتومبیل ها اعمال نمایید.

دنده دو:ترافیک
دنده دو:ترافیک

همانطور که در بالا اشاره شد گرافیک این بازی ماشین سواری ایرانی از نقاط قوت آن به شمار می رود بطوریکه سازندگان وقت زیادی را صرف طراحی هر کدام از اتومبیل ها کرده اند تا دقیقا مشابه نمونه واقعی خودرو شوند ، سازندگان بازی حتی در طراحی به نمای داخلی خودرو توجه کرده اند و آن را بطور کامل شبیه سازی نموده اند. سازندگان در بخش صداگذاری بازی نیز خوب عمل کرده اند و صدای اتومبیل ها را به خوبی شبیه سازی کرده اند ولی در بخش موسیقی بازی کمی ضعیف عمل کرده اند و موزیک های بازی فاقد جذابیت و هیجان کافی هستند.

تصاویر بازی دنده دو:ترافیک :

دانلود بازی دنده دو:ترافیک :

download-bazar