اگر از افرادی که هستید که علاقمند انجام بازی های آنلاین و رقابتی هستند و در عین حال تصور می‌کنید که اطلاعات عمومی و دانش مطلوبی دارید، بازی Quiz of Kings (کوییز اف کینگ) می‌تواند صحت ادعای شما را به چالش بکشد! در این مقاله قصد داریم به معرفی بازی Quiz of Kings (کوییز اف کینگ) به عنوان یک بازی آنلاین برای افرایش اطلاعات عمومی بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بازیQuiz of Kings (کوییز اف کینگ)

بازی Quiz of Kings (کوییز اف کینگ) یک بازی ایرانی است که در سال 1394 به عنوان دومین بازی موبایلی پرطرفدار ایران انتخاب شد. این بازی سبکی شبیه به بازی Quizup را ارائه می‌کند و در آن گیمرها به صورت آنلاین به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. رقابت در بازی Quiz of Kings (کوییز اف کینگ) بر سر دانش و اطلاعات است و گیمر باید توانایی پاسخگویی به سوالات مختلف در زمینه های متنوع را داشته باشد.

در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی  بیشتر بازی Quiz of Kings (کوییز اف کینگ) بپردازیم که به صورت رایگان برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS عرضه شده است. چنانچه در رابطه با این بازی نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید